MAZIVO ZA VERIGO MUC-OFF  -50°C
MUC-OFF

MAZIVO ZA VERIGO MUC-OFF -50°C

Mazivo Muc-Off -50°C Lube je bilo razvito za najbolj hladne dni v letu. Poskrbi, da vaša veriga teče gladko, obenem pa prepreči zamrzovanje členov verige.
MC.980
MC.98050 ml
Najnižja cena v 30 dneh

MAZIVO ZA VERIGO MUC-OFF -50 °C

Z mazivom za verige Muc-off -50 °C se lahko podate v najhladnejše vremenske razmere. Odlično za vse navdušene cestne ali MTB kolesarje. Naše mazivo za verigo -50 °C bo poskrbelo za nemoteno delovanje vaše verige in preprečilo zamrznitev njenih členov.

Lastnosti:

Idealno za cestno kolesarjenje, ciklokros, MTB kolesa
Zagotavlja vrhunsko zmogljivost v mrzlih razmerah
Za verige, kable, prestavne ročice, pedala in zobnike
Neverjetna vzdržljivost
Doza s kapalnim sistemom za enostavno nanašanje