Utrip Scottovega kolesarskega dne

Kot je zdaj že v navadi, so zadnjo majsko nedeljo staro mestno jedro Kranja in okolice zasedli ljubiteljski kolesarji.

Zavarovalnica Triglav, d.d.

Kolesarji vseh starosti, s takšnimi in drugačnimi kolesi, tudi starodobnimi …

Kot je zdaj že v navadi, so zadnjo majsko nedeljo staro mestno jedro Kranja in okolice zasedli ljubiteljski kolesarji, saj smo v sodelovanju s Scott Slovenija, sponzorji in donatorji kluba, ZTKK, prostovoljci in ostalimi neimenovanimi organizirali 5. Scottov kolesarski dan.
Prireditev je minila ob prijetnem in sproščenem druženju z veliko spremljevalnega programa, kolesarji pa so se lahko udeležili treh maratonov – otroškega (1 km), malega (12 km) in velikega (47 km). Kolesarji vseh starosti, s takšnimi in drugačnimi kolesi, tudi starodobnimi, so se zbrali v še večjem številu kot lani, saj jih je bilo, skupaj s kolesarji našega kluba, okoli 400. Zabaven program, številni razstavljavci in animacije, pumptrack, bogat srečelov in druge zanimivosti pa vsako leto pritegnejo tudi veliko število obiskovalcev.
Vsi skupaj smo uživali v prijetni družbi in sproščenem druženju, fantastičnem vzdušju in nepozabnem doživetju. Pa tudi vreme nam je bilo naklonjeno, saj je bil lep sončen dan.