UNIOR TOOLS TEAM bike camp 12. – 14. 7.

Bike Kamp je namenjen vsem ljubiteljem gorskega kolesarjenja, ki si želijo spoznati vse lepote in izzive tega adrenalinskega športa.

Bike Kamp na Rogli bodo vodili člani profesionalne ekipe UNIOR TOOLS TEAM.

Članica te ekipe je tudi Tanja Žakelj, ki je aktualna evropska prvakinja in vodilna v svetovnem pokalu olimpijskega krosa. Prisoten bo tudi Žiga Pandur, eden najhitrejših spustašev v tem delu Evrope, ob koncu leta 2012 29. na mednarodni UCI lestvici.

Tanja, Žiga in ostali člani ekipe vam bodo podali različne nasvete pri tehniki vožnje, delili z vami številne tekmovalne izkušnje, povedali veliko o nastavitvah koles in pokazali še marsikaj.

Program kampa je odprtega tipa, kar pomeni, da se lahko udeležite celotnega programa ali pa samo delno sodelujete pri vožnjah na terenu. Za vse tiste, ki bodo na Rogli tudi bivali, smo pripravili posebne namestitvene ponudbe, velja pa tudi akcijska cena dnevne bike park vozovnice (10,00 €).