SCOTT vstopa v Formulo 1

SCOTT Sports s ponosom najavlja sodelovanje z ekipo Formule 1 Infiniti Red Bull Racing, katere član je tudi štirikratni svetovni prvak Sebastian Vettel.

SCOTT Sports in Infiniti Red Bull Racing

Kot uradni sponzor bo opremljal servisno ekipo v boksih, ki bo zaščitena s super lahkimi full-face čeladami Picton in pripadajočimi zaščitnimi očali LCD.
Poleg tega bo poskrbel, da bodo mehaniki kar najbolj mobilni ob dirkališčih, saj je za njih izdelal posebno linijo koles SCOTT Foil Team Issue IRBR. Gre za 6,8 kilogramska kolesa vrhunskih komponent v designu ekipe Infiniti Red Bull Racing, razvita iz serijskega modela Foil Team Issue, formule na dveh kolesih, ki se ponaša z izjemno togostjo, nizko težo in odlično aerodinamiko.
Podpredsednik podjetja SCOTT Sports, Pascal Ducrot, pravi: “Dirkanje imamo v krvi, pa naj gre za moto športe ali tekmovanja s pomočjo izključno človeškega telesa. Navdušeni smo, da bomo sodelovali z najinovativnejšo ekipo v karavani F1.”
Šef moštva Infiniti Red Bull Racing Christian Horner dodaja: “Novo partnerstvo z SCOTT-om je dokaz, da iščemo vodilne eksperte z mnogih področij in tako našo ekipo še krepimo.”