Košir bo jezdil Scotta: Gambler 20

Preteklo soboto so se v Križah pri Tržiču, na tradicionalnem pred poletnem pikniku, zbrali člani Kluba navijačev slovenskega reprezentanta v deskanju na snegu Žana Koširja. Lep poletni dan so izkoristili za športno druženje z domačim deskarskim adutom za Soči. Pika na i prijetnega druženja pa je bila predaja sponzorskega kolesa. Košir je namreč iz rok Mateje Čadež, s kolesarske trgovine Grašca, v uporabo prejel gorsko kolo Scott Gambler 20.
“Rad kolesarim. Tako v parkih kot po brezpotjih. S tem kolesom bom nedvomno lahko maksimalno užival na najzahtevnejših terenih. Hvala!”, je ob predaji kolesa povedal Žan Košir in dodal, da je vožnja z gorskim kolesom že dolgo del njegovega treninga. “Tako kot pri deskanju, je tudi pri gorskem kolesarjenju, predvsem navzdol, bistvena osredotočenost, stoodstotna koncentracija in tehnično brezhibna vožnja brez napak”, trdi deskar, ki je navdušen nad potezo kolesarskega trgovca z okolice Tržiča. 29-letni Tržičan, ki se že od meseca maja pripravlja na olimpijsko sezono je sicer že dolgo ljubitelj kolesarstva. “Uživam v kolesarjenju, tako cestnem kot gorskem. Lep šport. Seveda spremljam tudi predstave naših fantov in deklet, ob tej priložnosti bi za izjemne nastope v svetovnem pokalu čestital Mihi Halzerju in Tanji Žakelj, ki je z drugo zaporedno zmago dokazala, da je res izjemna …,” je še dodal Košir, ki se tako kot Žakljeva lahko pohvali z zvesto ekipo navijačev, ki ga spremlja na bližnjih tekmah svetovnega pokala. “Moji navijači so res zakon. Danes so znova potrdili, da dihajo z mano, to mi pomeni res zelo veliko,” je zaključil slovenski deskar.