MUC-OFF na Sea Otter festivalu

Muc-Off je ponosni uradni sponzor čistil in maziv na Sea Otter klasiki, največjem kolesarskem festivalu na svetu, ki se bo odvijal od 18. do 21. aprila v Montereyu, California.
Ob tej priložnosti bodo predstavili nekaj svojih revolucionarnih izdelkov.

MC.966 Dry PTFE olje

za verigo za suhe pogoje 120ml ( mazivo verige za suhe pogoje )

To ni olje, temveč tekoči teflon! Kako ga uporabim?

Najprej očiščeno verigo namažem z oljem MC.870 olje za verigo C3 WET CERAMIC ali MC.872 olje za verigo C3 DRY CERAMIC, pustim, da se olje vpije v notranjost glidov, nato verigo zbrišem do skoraj suhega in jo nato namažem še s teflonom. Pri tem postopku mazanja verige s kombiniranjem dveh različnih maziv dosežemo TRAJNEJŠI MAZALNI UČINEK V VSEH POGOJIH, saj tekoči teflon-PTFE zatesni člene verige ter prepreči iztiskanje olja iz in hkrati vdor umazanije v notranjost členov. Tek verige je zaradi gostote teflona tih in gladek, ker pa se na suho mazivo prah težje veže, je vse samo še bolj učinkovito.

C3* Dry keramično olje

• prvo keramično olje z UV sledilcem nanosa
  • ustvari suh keramičen nanos za podaljšano obstojnost v suhih pogojih vožnje
  • vsebuje boron nitridno zmes in fluopolimere