• Pošljite nam sporočilo

Hvala!

Zahvaljujemo se vam za izkazan interes. Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

Vsa polja niso pravilno izpolnjena.

Poiščite svoj idealen sedež Selle Italia s sistemom idmatch – v samo 30 sekundah pri vašem prodajalcu!

Sistem idmatch je razvit na podlagi dolgoletnih testiranj in omogoča, da na podlagi le nekaj preprostih telesnih izmer z merilnimi instrumenti  idmatch ugotovite, kateri modeli sedežev ustrezajo vašim fizičnim lastnostim.

1.KORAK:

Z merilno napravo Smart Caliper pomerimo razdaljo med skrajno levim in skrajno desnim zgornjim delom stegnenice. Ta razdalja je namreč ključna za proučevanje medenice.

2.KORAK:

Pomerimo širino stegna v predelu najširšega dela stegna. Pomerjeno širino primerjamo s pomerjeno širino iz koraka 1. Podatek nam pove, kakšna oblika sedeža je primerna za merjeno osebo.

3.KORAK:

Ravni del merilnega orodja položimo na upognjeno hrbtenico (glej sliko). Z izmerjenim podatkom lahko določimo gibčnost oz. rotacijo v predelu medenice in posledično določimo katera vrsta sedeža bo najbolj udobna.

S1   – ozka medenica, majhna gibljivost v medeničnem predelu

S2   – ozka medenica, povprečna gibljivost v medeničnem predelu (Flow sedeži)

S3   – ozka medenica, dobra gibljivost v med. predelu (Flow, Superflow sedeži)

L1   – široka medenica, majhna gibljivost v medeničnem predelu

L2   – široka medenica, povprečna gibljivost v medeničnem predelu (Flow sedeži)

L3   – široka medenica, dobra gibljivost v med. predelu (Flow, Superflow sedeži)

Kategorija S (small): sedeži za kolesarje z majhno razdaljo med sedničnimi kostmi

Kategorija L (large): sedeži za kolesarje z veliko razdaljo med sedničnimi kostmi

Vsaka kategorija je razdeljena v podkategorije 1, 2, in 3 – odvisno od medeničnega upogiba kolesarja ( 1 majhen, 2 srednji, 3 velik).

Selle Italia – proizvajalec s 116-letno tradicijo, zgrajeno na zadovoljstvu kolesarjev in zmagah največjih šampionov.

SEZNAM IDMATCH TRGOVCEV

Maxisport shop Šmartinska 211 1000 Ljubljana
Maxisport servis 1000 Ljubljana
Špica Šport Ljubljanska 4a 1241 Kamnik
Extreme Vital 1 Puštal 101 4220 Škofja loka
Extreme Vital 2 Celovška 59 1000 Ljubljana
Extreme Vital 3 Obala 116 6320 Portorož
Zupan Sport Jalnova 2 4240 Radovljica
Bike EK Ulica heroja Lacka 9 2250 Ptuj
AP Sežana Bazoviška cesta 5 6210 Sežana
Ride Kroška ulica 41 9000 Murska sobota
Smole Šentjernejska 7 8000 Novo mesto
MSI lab Gradišče 26a 5270 Ajdovščina
Energija Robova ul. 28 1230 Domžale
Trgovina ČUK Rudarska cesta 6 1412 Kisovec

– SEDEŽI SP-01 –

Novost pri Selle Italia je model sedeža SP-01, ki združuje popolnoma nov stilski in karbonski koncept. Z veliko izkušnjami proizvajalca združuje udobje, estetiko in vzdržljivost v eno samo celoto. Model izstopa zaradi svojega inovativnega in prilagodljivega ogrodja, ki je razdeljen na dva med seboj neodvisno gibljiva dela. Oblikovan je tako, da učinkovito podpira medenico brez zmanjševanja stabilnosti pri pedaliranju. Tehnologija »Superflow« vse skupaj dopolni še z udobjem in optimalno pozicijo na kolesu.

S2L2
S2L2