• Pošljite nam sporočilo

Hvala!

Zahvaljujemo se vam za izkazan interes. Odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

Vsa polja niso pravilno izpolnjena.

Kolesarski izlet v spomin na Jureta Robiča

Fundacija Jure Robič bo na izletu ponovno izvedla akcijo »Juhuhu, kolo je tu«.

V teh dneh bi dopolnil 51 let, mnogim vzornik, premikal je meje mogočega

Start: Dvorana Podmežakla Jesenice
Cilj: Pokopališče Kranjska Gora

Fundacija Jure Robič bo na izletu ponovno izvedla akcijo »Juhuhu, kolo je tu«. V okviru akcije bo podelila kolesa socialno ogroženim otrokom.

Program:
10:00 – 11:00 – kolesarski poligon za najmlajše – košarkarsko igrišče v športnem parku Podmežakla
11:00 – otvoritev in start kolesarskega izleta v Kranjsko Goro, razdeljevanje koles
11:05 – start krajšega kolesarskega izleta do Mojstrane pod vodstvom KK Završnica
11:50 – prihod in ogled spominskega obeležja v Gozd Martuljku 12:15 – prižiganje sveč Juretu v spomin in zaključek

Izlet podpirajo njegovi prijatelji, sponzorji in vsi drugi, ki so bili kakor koli povezani z Juretom.

Informacije: 051 685 240 ali zsj.programi@siol.net

Na izletu se pobirajo prostovoljni prispevki, ki so v celoti namenjeni Fundaciji Jure Robič in akciji Juhuhu, kolo je tu. Vsak udeleženec izleta prejme tudi praktično darilo.

Prijave zaželjene, vendar niso potrebne.

www.zsport-jesenice.si
www.pecikl.wordpress.com